osiągnięcia grafika

 ROK SZKOLNY 2017/2018

 

XIV OGÓLNOPOLSKI KONKURS ASTRONOMICZNY „URANIA”

Marta Taras (klasa II A) – I miejsce

Marta Gabas (klasa III D) – II miejsce

Marcin Szandała (klasa II A) – III miejsce

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY „GALILEO”

Oliwia Kulak (klasa VII B) – V miejsce

Mateusz Rybak (klasa VII B) – VIII miejsce

Daniel Abbas (klasa VII B) –IX miejsce

Rozalia Zawadzka (klasa VII A) – wyróżnienie

opiekun: Małgorzata Nikodem

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ

MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

etap powiatowy

Marta Gabas (klasa III D) – I miejsce

Magdalena Zawierta (klasa III E) – II miejsce

Patrycja Zawierta (klasa III E) – III miejsce

luty 2018 r.

opiekun: Leszek Wiorek

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA

Z MATEMATYKI „OLIMPUS” (SESJA ZIMOWA)

Marcin Szandała (klasa II A) – III miejsce

Anna Pietras (klasa III C) – I miejsce

Julia Rutkowska (klasa III C) – III miejsce

Marta Gabas (klasa III D) – V miejsce

Jakub Mania (klasa III D) – III miejsce

opiekunowie:Joanna Mucha, Leszek Wiorek

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA

Z FIZYKI „OLIMPUS” (SESJA ZIMOWA)

Julia Rutkowska (klasa III C) – IV miejsce

Anna Pietras (klasa III C) – VII miejsce

opiekun: Edyta Semba

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA

Z PRZYRODY „OLIMPUS” (SESJA WIOSENNA)

Martyna Łakoma ( klasa IV A) – laureatka

Maciej Moś (klasa IV A)– laureat

Jagoda Siedlecka (klasa IV A) – laureatka

Marcel Kardaś (klasa IV B) – laureat

Michał Marek (klasa IV B) – laureat

Antoni Janiaczyk (klasa IV B) – laureat

Florian Taras (klasa IV B) – laureat

Roksana Grzesiak (klasa IV B) – laureatka

Wiktoria Matuszek (klasa IV B) – laureatka

maj 2018 r.

opiekun: Marzena Szymanek

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA

Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „OLIMPUS” (SESJA WIOSENNA)

Daniel Abbas (klasa VII B) – laureat

Julia Rutkowska (klasa III C) – laureatka

Anna Pietras (klasa III C) – laureatka

opiekunowie:Joanna Lisik – Tomanik

OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNY

EKO-PLANETA”

Zuzanna Chodorek (klasa II C) – laureatka

Pietras Anna (klasa III C) – wyróżnienie

Zuzanna Skibińska (klasa II B) – wyróżnienie

Natalia Szczerbuk (klasa III E) – wyróżnienie

Marta Taras (klasa II A) – wyróżnienie

Kornelia Owczarska (klasa II D) – wyróżnienie

Magdalena Zawierta (klasa III E) – wyróżnienie

Marcin Szandała (klasa II A) – wyróżnienie

Marta Gabas (klasa III D) – wyróżnienie

Martyna Jaroch (klasa II C) – wyróżnienie

Jakub Sztucki (klasa III B) – wyróżnienie

Zuzanna Ochocka (klasa III B) – wyróżnienie

Fabian Marek (klasa III D) – wyróżnienie

Wiktoria Olek (klasa III B) – wyróżnienie

Julia Wypych (klasa III E) – wyróżnienie

Katarzyna Koper (klasa III E) – wyróżnienie

Wioletta Kawula (klasa III C) – wyróżnienie

Alicja Kaczmarek (klasa III B) – wyróżnienie

Amelia Gajewska (klasa II D) – wyróżnienie

Wiktoria Świtoń (klasa III A) – wyróżnienie

Julia Solecka (klasa III C) – wyróżnienie

Sonia Kloc (klasa II D) – wyróżnienie

Julia Rutkowska (klasa III C) – wyróżnienie

Wiktoria Wojtasik (klasa III B) – wyróżnienie

Julia Pawlak (klasa II D) – wyróżnienie

Dawid Olszok (klasa III C) – wyróżnienie

Mateusz Kania (klasa II C) – wyróżnienie

Konrad Pawlaczyk (klasa III D) – wyróżnienie

Weronika Bulesowska (klasa III E) – wyróżnienie

WOJEWÓDZKI KONKURS KRAJOZNAWCZY

POZNAJEMY OJCOWIZNĘ”

Marta Gabas (klasa III D) – I miejsce

Julia Kubacka (klasa III D) – I miejsce

Wiktoria Trzeciak (klasa III D) – I miejsce

Michał Marek (klasa IV B) – III miejsce

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY

Z HISTORII

Julia Solecka (klasa III C)– finalistka

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY

Z JĘZYKA POLSKIEGO

Anna Pietras (klasa III C)– finalistka

Julia Rutkowska (klasa III C)– finalistka

opiekun: Teresa Słowikowska – Zygmunt

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY

Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Julia Rutkowska (klasa III C) – laureatka

Anna Pietras (klasa III C) – finalistka

opiekun:

WOJEWÓDZKI KONKURS KULINARNY

JEM SMACZNIE, ZDROWO I KOLOROWO”

III miejsce

drużyna w składzie:

Zuzanna Ochocka (klasa III B)

Alicja Kaczmarek (klasa III B)

luty 2018 r.

opiekun:Małgorzata Bedka – Dylak

POWIATOWY KONKURS MINIATURY ARCHITEKTONICZNEJ

PT. „ZAMEK ŚREDNIOWIECZNY RODU WIERUSZÓW”

Martyna Łakoma (klasa IV A) – II miejsce

Antoni Janiaczyk(klasa IV B) – II miejsce

Florian Taras (klasa IV B) – III miejsce

Roksana Grzesiak (klasa IV B) – wyróżnienie

maj 2018 r.

opiekun: Jolanta Stefaniak

POWIATOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY „MISTRZ ORTOGRAFII”

Marta Taras (klasa II A) – I miejsce

luty 2018 r.

opiekun: Teresa Słowikowska – Zygmunt

POWIATOWY KONKURS WIEDZY O WIERUSZOWIE

Katarzyna Mazurowska (klasa III B) – V miejsce

czerwiec 2018 r.

opiekun: Bożena Kusiak

POWIATOWY KONKURS CZYTELNICZY

KSIĄŻKOMANIACY NA START”

Yanina Slavska (klasa II B) – I miejsce

Małgorzata Taras (klasa II A) – I miejsce

Marta Taras (klasa II A) – I miejsce

Maria Połomska (klasa II E) – I miejsce

Julia Michalska (klasa II E) – I miejsce

marzec 2018 r.

opiekun: Jolanta Stefaniak

POWIATOWE POTYCZKI MATEMATYCZNE

Bartłomiej Gąszczak (klasa IV A)– II miejsce

Antoni Janiaczyk (klasa IV B) – II miejsce

Wiktoria Mikołajczyk (klasa VII B) – I miejsce

Mateusz Rybak (klasa VII B) – I miejsce

Marcel Kardaś (klasa IV B) – II miejsce

Oliwia Kulak (klasa VII B) – III miejsce

Julia Rutkowska (klasa III C) – I miejsce

Natalia Szczerbuk (klasa III E) – III miejsce

maj 2018 r.

opiekunowie:Joanna Mucha, Małgorzata Nikodem

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA

W RUCHU DROGOWYM

etap powiatowy

I miejsce zajęła drużyna w składzie:

Marta Gabas (klasa II D)

Konrad Pawlaczyk (klasa III D)

Patrycja Zawierta (klasa III E)

kwiecień 2018 r.

opiekun: Jolanta Stefaniak

POWIATOWY KONKURS FOTOGRAFICZNO-LITERACKI

PT. „TRYPTYK BOHATERÓW KSIĄŻKI

WŁ. S. REYMONTA W SZTUCE I FOTOGRAFII”

Marta Taras (klasa II A) – I miejsce

Kornelia Owczarska (klasa II D) – I miejsce

listopad 2017 r.

opiekun: Jolanta Stefaniak

POWIATOWY KONKURS WIEDZY O WŁADYSŁAWIE REYMONCIE

Anna Pietras (klasa III C) – I miejsce

Julia Rutkowska (klasa III C) – II miejsce

POWIATOWY KONKURS WOKALNY

Adrianna Wójcik (klasa III A) – II miejsce

opiekun: Magdalena Burzała

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNO-LITERACKI

ZORGANIZOWANY Z OKAZJI

VI ŁÓDZKICH SPOTKAŃ PISARZY

Z MŁODYMI CZYTELNIKAMI

„Z KSIĄŻKĄ NA WALIZKACH – A TO HISTORIA!”

Antoni Janiaczyk (klasa IV B) – II miejsce

maj 2018 r.

opiekun: Jolanta Stefaniak

POWIATOWY KONKURS ,,ZRÓB PLUSZAKA DLA STRAŻAKA”

Julia Wyder (klasa IV A) – III miejsce

czerwiec 2018 r.

opiekun: Jolanta Stefaniak

POWIATOWY KONKURS KRAJOZNAWCZY

WALORY KULTUROWE I KRAJOZNAWCZE WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO”

Kategoria gimnazjum:

Maria Połomska (klasa II E) – I miejsce

Julia Michalska (klasa II E) – II miejsce

Julia Kubacka (klasa III D) – III miejsce

Julia Solecka (klasa III C) – IV miejsce

Kategoria szkoły podstawowe:

Oliwia Kulak (klasa VII B) – I miejsce

Michał Marek (klasa IV B) – II miejsce

Mateusz Rybak (klasa VII B) – III miejsce

Wiktoria Mikołajczyk (klasa VII B) – IV miejsce

czerwiec 2018 r.

opiekunowie:Teresa Barczyńska, Mariusz Marek

POWIATOWY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

LET’S TALK ABOUTYOUR PROFFESION”

– Anna Pietras (klasa III C) – I miejsce

– Julia Rutkowska (klasa III C) – II miejsce

listopad 2017 r.

opiekun: Joanna Lisik – Tomanik

POWIATOWY KONKURS PROFILAKTYCZNY

ŻYJĘ Z ROZWAGĄ! AIDS TO NIE DLA MNIE”

Julia Rutkowska (klasa III C) – I miejsce

Natalia Sztukowska (klasa III A) – II miejsce

Oliwia Sroka (klasa III B) – II miejsce

Joanna Trzeciak (klasa III A) – III miejsce

Marta Gabas (klasa III D) – III miejsce

grudzień 2017 r.

opiekun: Małgorzata Bedka – Dylak

GMINNY KONKURS WOKALNY

Martyna Domal (klasa VII B) – I miejsce

Dominika Derdak (klasa II E) – II miejsce

opiekun: Magdalena Burzała

TURNIEJ SZACHOWY – GALEWICE 2018

I miejsce

Antonii Janiaczyk – klasa IV B

Galewice 13 kwietnia 2018

 

ZAWODY PUCHARU POLSKI MTB XCO

BIAŁYSTOK

Magdalena Zawierta (klasa III E) – III miejsce

Patrycja Zawierta (klasa III E) – II miejsce

 

OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY ROWERÓW GÓRSKICH

O PUCHAR SZLAKU SOLNEGO W SPYTKOWICACH

Magdalena Zawierta (klasa III E) – II miejsce

Patrycja Zawierta (klasa III E) – III miejsce

 

MISTRZOSTWA POWIATU WIERUSZOWSKIEGO

W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Magdalena Zawierta (klasa III E) – I miejsce

Patrycja Zawierta (klasa III E) – III miejsce

 

PUCHAR SZLAKU SOLNEGO

CHOCHOŁÓW

Magdalena Zawierta (klasa III E) – I miejsce

Patrycja Zawierta (klasa III E) – II miejsce

 

BIKE MARATON

POLANICA ZDRÓJ

Magdalena Zawierta (klasa III E) – II miejsce

Patrycja Zawierta (klasa III E) – III miejsce

 

PUCHAR POLSKI

LUBLIN

Magdalena Zawierta (klasa III E) – II miejsce

Patrycja Zawierta (klasa III E) – I miejsce

 

BIKE MARATON

ZDZIESZOWICE

Magdalena Zawierta (klasa III E) – II miejsce

 

MISTRZOSTWA POWIATU WIERUSZOWSKIEGO

W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

I miejsce

skład drużyny:

Julia Cieplik (klasa II D)

Weronika Inglot (klasa III D)

Kinga Kalarus (klasa VII A)

Julia Okoń (klasa III A)

Klaudia Okoń (klasa II E)

Julia Pawlak (klasa II D)

Magdalena Zawierta (klasa III E)

Patrycja Zawierta (klasa III E)

Patrycja Tomczyk (klasa III A)

opiekunowie:

PÓŁFINAł WOJEWÓDZKI

W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

III miejsce

skład drużyny:

Julia Cieplik (klasa II D)

Weronika Inglot (klasa III D)

Kinga Kalarus (klasa VII A)

Julia Okoń (klasa III A)

Klaudia Okoń (klasa II E)

Julia Pawlak (klasa II D)

Magdalena Zawierta (klasa III E)

Patrycja Zawierta (klasa III E)

opiekunowie:

MISTRZOSTWA POWIATU WIERUSZOWSKIEGO

W PIŁCE RĘCZNEJ

I miejsce

skład drużyny:

Julia Cieplik (klasa II D)

Marta Gabas (klasa III D)

Martyna Jaroch (klasa II C)

Roksana Jaśniak (klasa II A)

Kinga Kalarus (klasa VII A)

Julia Majcherska (klasa II C)

Katarzyna Mazurowska (klasa III B)

Julia Okoń (klasa III A)

Klaudia Okoń (klasa II E)

Julia Rutkowska (klasa III C)

Zuzanna Sztucka (klasa II A)

Marta Taras (klasa II A)

Joanna Trzeciak (klasa III A)

Dominika Derdak (klasa II E)

Magdalena Zawierta (klasa III E)

Patrycja Zawierta (klasa III E)

Dominika Zielińska (klasa II B)

opiekunowie:

MISTRZOSTWA POWIATU WIERUSZOWSKIEGO

W PIŁCE NOŻNEJ

I miejsce

skład drużyny:

Julia Cieplik (klasa II D)

Marta Gabas (klasa III D)

Martyna Jaroch (klasa II C)

Roksana Jaśniak (klasa II A)

Kinga Kalarus (klasa VII A)

Katarzyna Mazurowska (klasa III B)

Julia Okoń (klasa III A)

Klaudia Okoń (klasa II E)

Zuzanna Sztucka (klasa II A)

Wiktoria Trzeciak (klasa III D)

Magdalena Zawierta (klasa III E)

Patrycja Zawierta (klasa III E)

Marta Maciejewska (klasa III C)

Kornelia Owczarska (klasa II D)

Julia Pawlak (klasa II D)

opiekunowie:

MISTRZOSTWACH POWIATU WIERUSZOWSKIEGO

W SZKOLNEJ DRUŻYNOWEJ LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ

I miejsce

skład drużyny:

Julia Cieplik (klasa II D)

Roksana Jaśniak (klasa II A)

Kinga Kalarus (klasa VII A)

Julia Okoń (klasa III A)

Klaudia Okoń (klasa II E)

Zuzanna Sztucka (klasa II A)

Wiktoria Trzeciak (klasa III D)

Magdalena Zawierta (klasa III E)

Patrycja Zawierta (klasa III E)

Kornelia Owczarska (klasa II D)

Julia Pawlak (klasa II D)

Łucja Dzielecka (klasa II E)

Weronika Inglot (klasa III D)

Wioletta Kawula (klasa III C)

Joanna Koper (klasa III E)

Katarzyna Koper (klasa III E)

Julia Kubacka (klasa III D)

Julia Majcherska (klasa II C)

Joanna Trzeciak (klasa III A)

opiekunowie:

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI

W SZKOLNEJ DRUŻYNOWEJ LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ

II miejsce

skład drużyny:

Julia Cieplik (klasa II D)

Roksana Jaśniak (klasa II A)

Kinga Kalarus (klasa VII A)

Julia Okoń (klasa III A)

Klaudia Okoń (klasa II E)

Zuzanna Sztucka (klasa II A)

Wiktoria Trzeciak (klasa III D)

Magdalena Zawierta (klasa III E)

Patrycja Zawierta (klasa III E)

Łucja Dzielecka (klasa II E)

Weronika Inglot (klasa III D)

Joanna Koper (klasa III E)

Katarzyna Koper (klasa III E)

Joanna Trzeciak (klasa III A)

Marta Gabas (klasa III D)

opiekunowie:

POWIATOWE ZAWODY W PIŁCE RĘCZNEJ

I miejsce

skład drużyny:

Konrad Grądowy (klasa III C)

Mateusz Wykrota (klasa II B)

Damian Strzelczyk (klasa III A)

Cyprian Schwarz (klasa III A)

Mateusz Bizuga klasa III D)

Michał Zawada (klasa III D)

Jakub Mania (klasa III D)

Marcin Śniady (klasa III D)

Bartłomiej Piluch (klasa III A)

Mateusz Grzesiuk (klasa II A)

Kacper Wójcikowski (klasa II B)

Oliwier Światły (klasa II B)

Marcin Szandała (klasa II A)

Patryk Przerwa (klasa II E)

Mateusz Mokras (klasa II E)

Mikołaj Chwiołka (klasa II E)

Sebastian Lewiński (klasa III A)

opiekunowie:

ZAWODY POWIATOWE

W SZKOLNEJ LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ

II miejsce

skład drużyny:

Stanisław Bury (klasa II B)

Jakub Gonera (klasa II B)

Mateusz Grzesiuk (klasa II A)

Maciej Kępa (klasa III D)

Jakub Mania (klasa III D)

Fabian Marek (klasa III D)

Dawid Olszok (klasa III C)

Patryk Przerwa (klasa II E)

Maciej Puchalski (klasa III E)

Cyprian Schwarz (klasa III A)

Damian Strzelczyk (klasa III A)

Marcin Szandała (klasa II A)

Oliwier Światły (klasa II B)

Dawid Woźniak (klasa III A)

Michał Zawada (klasa III D)

opiekunowie:

MISTRZOSTWA POWIATU WIERUSZOWSKIEGO

W INDYWIDUALNEJ LEKKOATLETYCE

skok w dal:

Marcin Szandała (klasa II A) – II miejsce

Julia Cieplik (klasa II D) – I miejsce

bieg na 100 m:

Marcin Szandała (klasa II A) – II miejsce

Julia Cieplik (klasa II D) – I miejsce

pchnięcie kulą:

Julia Okoń (klasa III A) – III miejsce

bieg na 600 m:

Magdalena Zawierta (klasa III E) – I miejsce

Patrycja Zawierta (klasa III E) – II miejsce

Klaudia Okoń (klasa II E) – III miejsce

opiekunowie:

MISTRZOSTWA GMINY WIERUSZÓW I POWIATU WIERUSZOWSKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCE

kategoria dziewcząt klasy 3/4 szkoły podstawowe – bieg na 50 m

Roksana Grzesiak (klasa IV B) – III miejsce

Liliana Światła (klasa IV B) – VI miejsce

 opiekunowie:

MISTRZOSTWA POWIATU WIERUSZOWSKIEGO

W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

Dawid Olszok (klasa III C) i Norbert Lasota (klasa 2 A ) – II miejsce

 

 opiekunowie:

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI

W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

Dawid Olszok (klasa III C) i Norbert Lasota (klasa 2 A) – II miejsce

 

 opiekunowie:

II OTWARTY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

O PUCHAR BURMISTRZA WIERUSZOWA

kategoria Żaczki:

Julia Kubot (klasa IV B) – VI miejsce

Sara Bryłka (klasa IV B) – VIII miejsce

Roksana Grzesiak (klasa IV B) – IX miejsce

 

 opiekunowie:

MISTRZOSTWACH POWIATU WIERUSZOWSKIEGO

W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

II miejsce 

Drużyna w składzie:

Mateusz Grzesiuk (klasa II A)

Marcin Szandała (klasa II A)

Mateusz Bizuga (klasa III D)

Jakub Mania (klasa III D)

Kacper Wójcikowski (klasa II B)

Kacper Andrzejewski (klasa II )

Sebastian Lewiński (klasa III A)

Mateusz Skowroński (klasa II A)

Mateusz Wykrota (klasa II A)

Fabian Górka (klasa III E)

 

 opiekunowie:

 

SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY

ZWIĄZANY Z DNIEM PAPIESKIM

 

      Julia Rutkowska  kl. 3c – I miejsce

 

październik, 2017r.

opiekun: p. Teresa Słowikowska-Zygmunt

 

VII MIEDZYNARODOWY KONKURS ARTYSTYCZNY

„ARS ASTRONOMICA”

 

Zuzanna Sztucka – kl.2a – I miejsce

Weronika Kaznowska – kl. 3b – II miejsce

Marta Gabas – kl. 3d – III miejsce

 

listopad, 2017 r.

 opiekunowie: p.dyr. Paweł Malik, Magdalena Burzała

 

POWIATOWY KONKURS

Z JĘZYKA POLSKIEGO

„SZERMIERKI JĘZYKOWE”

Adrianna Wójcik – kl.3a – I miejsce

październik, 2017 r.

 opiekun: p.dyr. Beata Graczyk

 

 ROK SZKOLNY 2016/2017

 

Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego

w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt.

Galewice, 22 września 2016 r.

II miejsce

Patrycja Zawierta 2e

IV miejsce

Kinga Trzeciak 3d

opiekun: Anna Łakoma

Orlikowa Liga Mistrzów w piłce ręcznej

finał wojewódzki

Kutno, 17 września 2016 r.

II miejsce

Skład reprezentacji chłopców:

Szymon Walczak

Tomasz Hojeński

Damian Gasztych

Szymon Cegiełka

Jakub Jaroch

Damian Kusiak

Kamil Żółtowski

Arkadiusz Toboła

Jakub Mikołajczyk

Dawid Rydzyński

Filip Czul

Mateusz Bizuga

Marcin Śniady

opiekun: Mariusz Marek

 

 ROK SZKOLNY 2015/2016

MIEJSKO – GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA IM. W.S.REYMONTA W WIERUSZOWIE

przyznała tytuł

NAJLEPSZEGO CZYTELNIKA ROKU 2015

Małgorzacie Winkowskiej – klasa 2b

za umiejętność czerpania z książek wiedzy i przyjemności

kwiecień 2016 r.

MIEJSCA PAMIĘCI – MATERIALNE ŚWIADECTWO WYDARZEŃ SZCZEGÓLNYCH DLA LOKALNEJ I NARODOWEJ SPOŁECZNOŚCI”

  • projekt edukacyjny Sejmu

    kwiecień 2016 r.


uczennice klasy 1b:


Zuzanna Ochocka

Wiktoria Wojtasik

zostały zakwalifikowane, jako posłanki do udziału w XXII Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży, która odbędzie się 1 czerwca 2016 r.

opiekun: Małgorzata Dudka – Kos

POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Let’s talk about your profession”

kwiecień 2016 r.

II Miejsce


Ewelina Dąbrowska – klasa 3d

IV Miejsce


Barbara Żywioł – klasa 3d

opiekun: Teresa Barczyńska

POWIATOWY KONKURS

PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ

kwiecień 2016 r.

II Miejsce

Drużyna w składzie:
Ewelina Dąbrowska – klasa 3d

Grażyna Mizgała – klasa 3d

Matylda Polańska – klasa 3d

opiekun: Katarzyna Miś – Prokop

KLUB SPORTÓW I SZTUK WALKI „GRU-KO”

kwiecień 2016 r.

Wicemistrz Polski Zachodniej

w konkurencji kumite

Joanna Trzeciak – klasa 1a

Mistrz Polski Zachodniej

w Karate Kyokushin

Wicemistrz Polski Zachodniej

w konkurencji kumite

Arkadiusz Wójciak – klasa 2a

opiekunowie: Robert Gruszka, Rafał Kos

OGÓLNOPOLSKI MŁODZIEŻOWY KONKURS PTTK

POZNAJEMY OJCOWIZNĘ”

etap wojewódzki
marzec 2016 r.

III Miejsce

Drużyna w składzie:
Maja Królak – klasa 3b

Marta Małolepsza – klasa 3b

opiekun: Magdalena Polańska – Marek

OGÓLNOPOLSKI TURNIRJ

BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

marzec 2016 r.

Laureaci:

Konrad Łuczak – klasa 2c – 86%

Patrycja Zawierta – klasa 1e – 83%

Jakub Mikołajczyk – klasa 2c – 83%

opiekun: Jolanta Stefaniak

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ

MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

ETAP POWIATOWY

Marzec, 2016 r.

II miejsce – Marta Gabas – klasa 1d

Opiekun: p. Leszek Wiorek

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA

W RUCHU DROGOWYM

ETAP SZKOLNY

AWANS DO ETAPU POWIATOWEGO
Marzec, 2016 r.

LAUREACI:

Konrad Łuczak – klasa 2c

Patrycja Zawierta – klasa 1e

Jakub Mikołajczyk – klasa 2c

opiekun: p. Jolanta Stefaniak

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z MATEMATYKI

OLIMPUS”

sesja zimowa
luty 2016 r.

Julia Rutkowska – klasa 1c

Wiktoria Fronia – klasa 1a

Anna Pietras klasa 1c

opiekun: Joanna Mucha

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

OLIMPUS”

luty 2016 r.

Marcel Dąbek – klasa 2c

opiekun: Aleksandra Ochocka

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

OLIMPUS”

sesja zimowa
luty 2016 r.

Julia Rutkowska – klasa 1c

Opiekun: Emilia Howis – Świegot

SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY
ZWIĄZANY Z DNIEM PAPIESKIM
październik, 2015 r.

Mistrz Ortografii

Michał Borwik – klasa 2a

DZIEWIĄTY PRZEGLĄD PIOSENKI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
„MŁODZI ŚWIĘTEMU JANOWI PAWŁOWI II”
22 października 2015

II MIEJSCE

Zespół wokalny „CARPE DIEM”

opiekun: p. Magdalena Burzała

Mistrzostwa Powiatu
w Piłce Ręcznej Dziewcząt
26.10.2015

III Miejsce

skład drużyny:
Górka Patrycja
Skolankiewicz Kornelia
Trzeciak Kinga
Okoń Julia
Fronia Wiktoria
Moska Natalia
Bartoszek Ewa
Józefiak Sara
Kucharska Karolina
Krause Paulina
Łuczak Dominika

opiekun Anna Łakoma

GIMNAZJADA 2015/2016
Mistrzostwa Gminy Wieruszów
w Piłce Ręcznej
w kategorii chłopców
Wieruszów, dnia 15.10.2015r.

I Miejsce

skład drużyny:
Mikołaj Magaj
Hubert Ceglarek
Hojeński Mateusz
Kamil Okoń
Szymon Walczak
Kacper Kołaczek
Dawid Sodomski
Bartosz Grzesiuk
Hącia Jakub
Tobiasz Biegański
Łukasz Bryłka
Eryk Bryłka
Gracjan Wojcieszko
Szymon Łuczak
Tomasz Hojeński
Szymon Musiał
Mateusz Bizuga
Hubert Owczarski

opiekun: Mariusz Marek

GIMNAZJADA 2015/2016
Mistrzostwa Rejonu Sieradz
w Sztafetowych Biegach Przełajowych
w kategorii dziewcząt
Łask, 12.10.2015

III Miejsce

skład drużyny:
Górka Patrycja
Skolankiewicz Kornelia
Trzeciak Kinga
Zawierta Patrycja
Gruszka Marta
Okoń Julia
Krupa Liwia
Gagatek Klaudia
Nawrocka Anna
Michowska Joanna
Polańska Matylda
Dąbrowska Ewelina

opiekun Anna Łakoma

Mistrzostwa powiatu w lekkiej atletyce
06.10.2015

100m dziewcząt
I miejsce Kinga Trzeciak czas 13,57
II miejsce Skolankiewicz Kornelia czas 14,69
III miejsce Moska Natalia czas 14,73

100m chłopców
I miejsce Szymon Walczak czas 12,78

600m dziewcząt
I miejsce Michowska Joanna czas 1.55,49
II miejsce Górka Patrycja czas 1.58,14
III miejsce Polańska Matylda czas 2.01,46

1000m chłopców
I miejsce Szymon Łuczak czas 3.09,27
II miejsce Grzesiuk Bartek czas 3.12,48

Sztafeta 4x100m dziewcząt czas 57,99
I miejsce
Skład dziewcząt:
1.Skolankiewicz Kornelia
2.Moska Natalia
3.Gruszka Marta
4.Trzeciak Kinga

Sztafeta 4x100m chłopców czas 52,76
III miejsce
Skład chłopców:
1.Bryłka Eryk
2.Sodomski Dawid
3.Wojnarowski Patryk
4.Walczak Szymon

Skok w dal dziewcząt:
I miejsce Kinga Trzeciak wynik 5,05m
II miejsce Skolankiewicz Kornelia

Skok dal chłopców:
I miejsce Szymon Walczak 5,45m

Pchnięcie kulą dziewcząt:
II miejsce Słowikowska Magdalena

Pchnięcie kulą chłopców:
IV miejsce Dawid Sodomski

opiekun Anna Łakoma

6 Turniej Orlika
o Puchar Premiera RP
w kategorii drużyn chłopców 12 – 13 lat
finał wojewódzki
Kutno, 04.10.2015

II Miejsce

skład drużyny:
Mateusz Bizuga
Fabian Górka
Kacper Góralski
Mateusz Grzesiuk
Sebastian Lewiński
Jakub Mania
Fabian Marek
Marcin Śniady
Michał Zawada
Kamil Żurek
Mateusz Skowroński
Jakub Sztucki
Wojciech Malik

opiekun Mariusz Moska

Mistrzostwa Powiatu w „Sztafetowych Biegach Przełajowych”
29.09.2015

II miejsce

1.Trzeciak Kinga
2.Skolankiewicz Kornelia
3.Zawierta Patrycja
4.Koper Katarzyna
5.Okoń Julia
6.Nawrocka Anna
7.Krupa Liwia
8.Winkowska Małgorzata
9.Gagatek Klaudia
10.Górka Patrycja

opiekun Anna Łakoma

VI Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska
zawody powiatowe
23.09.2015

II miejsce

Skład:
1.Okoń Julia Gimnazjum nr 1 im.Jana Pawła II w Wieruszowie
2.Gabas Marta Gimnazjum nr 1 im.Jana Pawła II w Wieruszowie
3.Wypych Julia Gimnazjum nr 1 im.Jana Pawła II w Wieruszowie
4.Zawierta Patrycja Gimnazjum nr 1 im.Jana Pawła II w Wieruszowie
5.Kubacka Julia Gimnazjum nr 1 im.Jana Pawła II w Wieruszowie
6.Mazurowska Katarzyna Gimnazjum nr 1 im.Jana Pawła II w Wieruszowie
5.Pawlak Julia Szkoła Podstawowa im.Janusz Korczaka w Wieruszowie
6.Cieplik Julia Szkoła Podstawowa im.Janusz Korczaka w Wieruszowie
7.Okoń Klaudia Szkoła Podstawowa im.Janusz Korczaka w Wieruszowie
8.Jaroch Martyna Szkoła Podstawowa im.Janusz Korczaka w Wieruszowie

opiekun Anna Łakoma

Orlikowa Liga Mistrzów – Łódzkie 2015
półfinał wojewódzki dziewcząt
22.09.2015

III Miejsce

skład drużyny:
Górka Patrycja
Skolankiewicz Kornelia
Gagatek Klaudia
Nawrocka Anna
Polańska Matylda
Dąbrowska Ewelina
Łuczak Dominika
Kucharska Karolina
Perzyna Natalia
Wróbel Aneta
Bronś Aleksandra
Zawieja Anna

opiekun Anna Łakoma

VI Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska
Miejsko – Gminne zawody
10.09.2015

I miejsce

Skład:
Okoń Julia
Kubacka Julia
Wypych Julia
Gabas Marta
Mazurowska Katarzyna
Małys Katarzyna
Głowiak Marlena
Maciejewska Marta
Moska Jagoda
Bulesowska Weronika
Bystrek Alicja
Zabłocka Jessica
Zawierta Magdalena
Zawierta Patrycja

opiekun Anna Łakoma

Orlikowa Liga Mistrzów
Łódzkie 2015
Mistrzostwa Powiatu
, 25.08.2015

I Miejsce

skład drużyny:
Górka Patrycja
Skolankiewicz Kornelia
Gagatek Klaudia
Nawrocka Anna
Polańska Matylda
Dąbrowska Ewelina
Łuczak Dominika
Kucharska Karolina
Perzyna Natalia
Wróbel Aneta
Bronś Aleksandra
Zawieja Anna

opiekun Anna Łakoma

 

 ROK SZKOLNY 2014/2015

SZKOLNY KONKURS HISTORYCZNY

MAPA W HISTORII”

KWIECIEŃ 2015 r.

Klasa II

Hubert Ceglarek – klasa 2a

Piotr Nakonieczny – klasa 2b

Michał Brząkała – klasa 2e

Klasa III

Natalia Krawczyk – klasa 3d

Kinga Drapiewska – klasa 3a

Filip Szymczak – klasa 3d

Opiekun: p. Bożena Kusiak

MIĘDZYPOWIATOWY KONKURS
LITERACKI DLA KLAS I-III GIMNAZJUM
„Wznieś serce ponad zło”
kwiecień, 2015 r.

I miejsce
Katarzyna Kacyna – klasa 3a
Sandra Mizerka – klasa 2c
II miejsce
Barbara Żywioł – klasa 2d
Opiekun: p. dyr. Beata Graczyk, p. Teresa Słowikowska-Zygmunt

MIĘDZYPOWIATOWY KONKURS
PLASTYCZNY DLA KLAS I-III GIMNAZJUM
„Wznieś serce ponad zło”
Kwiecień, 2015 r.
Wyróżnienie
Lena Dombek – klasa 3a
Wyróżnienie
Wiktoria Tomaszek – klasa 3b
Opiekun: p. Magdalena Burzała

OGÓLNOPOLSKI MŁODZIEŻOWY KONKURS KRAJOZNAWCZY „POZNAJEMY OJCOWIZNĘ”
ETAP POWIATOWY
Marzec 2015 r.
I miejsce
praca zbiorowa
Joanny Michowskiej i Matyldy Polańskiej-Lewandowskiej
p.t. „Młyny wodne w dolinie rzeki Prosny”
Opiekun: p. Magdalena Polańska-Marek

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ
„MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”
ETAP POWIATOWY
Marzec 2015 r.
I miejsce
Ewelina Dąbrowska kl.2d
Opiekun: p. Leszek Wiorek

CZYTELNIK ROKU 2014
MGBP W WIERUSZOWIE
Marzec 2015 r
Martyna Błeszyńska klasa 1d
Kamila Mora klasa 1b
Małgorzata Winkowska klasa 1b
Opiekun: p. Jolanta Stefaniak

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA
Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „OLIMPUS”
sesja zimowa
styczeń, 2015 r.

V miejsce
Lena Dombek – klasa 3a
V miejsce
Natalia Dominiczak – klasa 3b
Opiekun: p. Joanna Lisik – Tomanik

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z HISTORII
ETAP REJONOWY
styczeń, 2015 r.
laureatka
Natalia Krawczyk – kl. 3d
Opiekun: p. Bożena Kusiak

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA

Z MATEMATYKI „OLIMPUS”
sesja jesienna
styczeń, 2015 r.
laureatka
Helena Bolek – kl. 1a
Opiekun: p. Małgorzata Nikodem

III WOJEWÓDZKA OLIMPIADA
O RACJONALNYM ŻYWIENIU
ETAP POWIATOWY
styczeń, 2015 r.
I miejsce
Katarzyna Pakuła – kl. 3a
Opiekun: p. Małgorzata Bedka-Dylak

OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY
NA TEMAT ZDROWIA I JEGO OCHRONY
MEDITEST
styczeń, 2015 r.
Wyróżnienie
zespół w składzie:
Julia Danielewska – kl. 3a
Kinga Drapiewska – kl. 3a
Agata Granek – kl. 3a
Opiekun: p. Małgorzata Bedka-Dylak

JUBILEUSZOWA EDYCJA KONKURSU WOKALNEGO
O NAGRODĘ STYPENDIALNĄ
„MARZENIA DO SPEŁNIENIA”
styczeń, 2015 r.
II miejsce
zespół „Carpe diem” w składzie:
Małgorzata Bystrek – kl.3d
Hubert Ceglarek – kl.2a
Anna Kowalczyk – kl.3a
Katarzyna Pakuła – kl.3a
Oliwia Opacka – absolwentka
opiekun: p. Magdalena Burzała

OGÓLNOPOLSKI KONKURS
JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA GIMNAZJALISTÓW
etap regionalny
rejon dolnośląski
grudzień, 2014 r.
laureatka
Lena Dombek – klasa 3a
(awans do etapu ogólnopolskiego)
uczestnik
Marcel Dombek – klasa 1c
Opiekun: p. Aleksandra Ochocka

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO
ETAP SZKOLNY
01 grudnia 2014 r.
I miejsce
Lena Dombek – kl 3a
Opiekun: p. Katarzyna Miś-Prokop, p. Aleksandra Ochocka

MIĘDZYNARODOWY KONKURS ETNOGRAFICZNY
„NASZE OBRAZY ETNOGRAFICZNE”
27 listopada 2014r.
II miejsce:
praca zbiorowa:
Aleksandra Sopel, Klaudia Garczarek, Maja Sobczyk – klasa III e
II miejsce:
praca zbiorowa:
Małgorzata Winkowska, Kamila Mora – klasa I b
III miejsce:
praca zbiorowa:
Gabriela Cicha, Julia Górecka, Natalia Semba – klasa I a
III miejsce:
praca indywidualna:
Natalia Krawczyk klasa III d
Wyróżnienie:
praca zbiorowa:
Paulina Czul, Elżbieta Gajda, Sandra Lisiecka – klasa III e
Opiekun: p. Bożena Kusiak

WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS
ORTOGRAFICZNO – GEOGRAFICZNY DLA KLAS I
POD HASŁEM „Z ZABAWY – NAUKA”
25 listopada 2014r.
I miejsce – klasa 1a
II miejsce – klasa 1e
III miejsce – klasa 1d
IV miejsce – klasa 1c
V miejsce – klasa 1b
Opiekunowie: p. Barbara Hącia, p. Magdalena Polańska, p. Jolanta Stefaniak

WOJEWÓDZKI KONKURS ASTRONOMICZNY
Astronomia z pokładów satelitów
projekt Brite
październik, 2014 r.
II miejsce
Hubert Ceglarek – kl. 2a
Opiekun: dyr. p. Paweł Malik