osiągnięcia grafika

 ROK SZKOLNY 2020/2021

Wyniki konkursu plastycznego i literackiego pn. „Czyste powietrze wokół nas” realizowanego w ramach „Programu Edukacji Ekologicznej – Zdrowe powietrze to jest to!” współfinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Laureaci nagrodzeni

Rozpoczęcie nauki we wrześniu stworzyło możliwość kontynuacji przez Szkołę Podstawową nr 3 im. Jana Pawła II w Wieruszowie programu Edukacji Ekologicznej ,,Zdrowe powietrze to jest to!”

Jednym z pierwszych zadań, w tym roku szkolnym, było wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego i literackiego. Wśród nagród sfinansowanych ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi znalazły się tablety, powerbanki, smartwatche, słuchawki i gry edukacyjne.

W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną, nagrody przekazano dyrektorom szkół, którzy wręczyli je zwycięzcom.

W konkursie literackim na najciekawszy wiersz o tematyce ochrony powietrza:

Kategoria uczniowie klasy IV i VI

I miejsce – Piotr Sułkowski, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Wieruszowie

II miejsce – Antoni Janiaczyk, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Wieruszowie

III miejsce – Oliwia Tomczyk, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Wieruszowie

Wyróżnienie:

Daria Drapiewska- Szkoła Podstawowa w Pieczyskach

Piotr Mikołajczyk – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Wieruszowie

Oliwia Waloszczyk – Szkoła Podstawowa w Wyszanowie

Kategoria uczniowie klasy VII-VIII

I miejsce – Dawid Sowa Szkoła Podstawowa w Pieczyskach

II miejsce – Dawid Szczerbuk Szkoła Podstawowa w Pieczyskach

III miejsce- Gabriela Góralska Szkoła Podstawowa w Wyszanowie

Wyróżnienie:

Julia Śliwka – Szkoła Podstawowa w Pieczyskach

Małgorzata Dąbik – Szkoła Podstawowa w Pieczyskach

Bartosz Kik – Szkoła Podstawowa w Pieczyskach

W konkursie plastycznym pn. „Czyste powietrze wokół nas”:

Kategoria przedszkolaki i uczniowie klasy I

I miejsce – Tomasz Znamirowski Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Pieczyskach

II miejsce – Wiktor Woźniak Szkoła Podstawowa w Pieczyskach

III miejsce – Magdalena Franelak Szkoła Podstawowa w Pieczyskach

Kategoria uczniowie klasy II i III

I miejsce – Natalia Szajdak Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Wieruszowie

II miejsce – Zofia Rybak Szkoła Podstawowa w Wyszanowie

III miejsce – Dawid Gaj Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Wieruszowie

Wyróżnienie:

Jeremiasz Burzała – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Wieruszowie

Hanna Janiaczyk – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Wieruszowie

Maja Patkowska – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Wieruszowie

Aleksandra Krzyżanowska – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Wieruszowie

Franciszek Rybski – Szkoła Podstawowa w Wyszanowie

Aleks Dąbrowski – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Wieruszowie

Jakub Idkowiak – Szkoła Podstawowa w Wyszanowie

Julia Wojcieszak – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Wieruszowie

Kategoria uczniowie klasy IV-VIII

I miejsce – Dobrosława Burzała Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Wieruszowie

II miejsce – Hanna Znamirowska Szkoła Podstawowa w Pieczyskach

III miejsce – Aleksander Granek Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Wieruszowie

Wyróżnienie: Kinga Damasiewicz Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Wieruszowie

Dziękujemy za udział w konkursach i gratulujemy wyników!