Dzień Rodziny w klasach I – III

Mama i tata ileż te słowa mają w sobie treści. Z nimi związane są nasze najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa – nasze pierwsze radości, zabawy, marzenia, tęsknoty. Każdy z nas chowa w sercu wdzięczność za to, że dali nam najpiękniejszy dar – życie.

W dniu 13.06.2023r. w naszej szkole, miało miejsce szczególnie miłe, radosne i rodzinne spotkanie. W przemiłym gronie zaproszonych rodziców świętowaliśmy Dzień Rodziny. Licznie zgromadzonych gości powitała pięknie Pani Dyrektor Justyna Świeściak, podkreślając jak wielkie znaczenie w życiu każdego człowieka ma rodzina. Zaproszeni na spotkanie rodzice mogli obejrzeć występy swoich dzieci, które z zaangażowaniem prezentowały się na scenie. Uczniowie z klas I – III recytowali, śpiewali i tańczyli dając prawdziwie aktorski popis i wywołując gromkie brawa publiczności. Był to wyraz ich wdzięczności rodzicom za troskę, dobre słowo, a przede wszystkim za miłość, której nic nie zastąpi. Obecni rodzice nie kryli zachwytu i radości. Nie zabrakło też własnoręcznie wykonanych upominków, które dzieci wręczyły rodzicom pod koniec uroczystości. W ich przygotowanie włożyły całe swoje serce i dziecięcy zapał. Na zakończenie przyszedł moment na pamiątkowe zdjęcia, które można było sobie wykonać na tle przygotowanej dekoracji. Uroczystość przebiegała w miłej i serdecznej atmosferze a uśmiech towarzyszył wszystkim dookoła.

Wszystkim Kochanym Rodzicom dziękujemy za przybycie i życzymy wielu, wielu lat życia w zdrowiu i pomyślności oraz pociechy ze swoich dzieci.